KONST / Litografier / Grafiskt blad 12994439
nr 1299 4439
Grafiskt blad
Chagall, ej signerad, "LeLac de Cygnes". Bladets mått: 33x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:44:10
100 kr
150 kr
250 kr